Mnogość decyzji

Codziennie podejmujesz niezliczone ilości decyzji - w sprawach mniejszych lub większych, błahych lub poważnych. A jak jest w sprawie wyboru ubezpieczenia na życie? Gdy masz ochotę na pizzę stajesz przed wyborem czy chcesz taką na grubym cieście z karty czy jednak na cienkim cieście z pięcioma dowolnymi składnikami. Albo gdy wybierasz kwiaty na specjalną okoliczność- masz możliwość wyboru z bukietów już przygotowanych lub prosisz florystkę, by przygotowała wiązankę wyłącznie z tych kwiatów, które Ty wskazałeś.

Życiomat - porównywarka i ranking ubezpieczeń na życie
';
Życiomat - porównywarka i ranking ubezpieczeń na życie
';
Życiomat - porównywarka i ranking ubezpieczeń na życie
';

Możliwość wyboru

Możliwość wyboru daje wolność. Podobnie ma się kwestia przy wyborze ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenie na życie powinno być dopasowane do oczekiwać i potrzeb, a nie odwrotnie.

Dlatego też Bezpieczny.pl wszedł w nową erę ubezpieczeń. Dla tych, którzy poszukują ubezpieczenia idealnego mamy prostą receptę- stwórz sobie sam taki zakres, jakiego oczekujesz i płać tylko za to czego potrzebujesz.

Ubezpieczenie takie jakie chcesz

Tylko w Bezpieczny.pl (Grupa Generali) możesz stworzyć ubezpieczenie takie jakie chcesz, wybrać samodzielnie zakres, sumy ubezpieczenia i ostatecznie sam decydujesz ile chcesz za swoje ubezpieczenie na życie zapłacić. Ale to jeszcze nie koniec nowości. Procedury przy zawarciu umowy są ograniczone do niezbędnego minimum. Dla maksymalizacji Twojego komfortu i wygody, kupując ubezpieczenie w Bezpieczny.pl nic nie musisz drukować i podpisywać. Nie musisz też nic do nas wysyłać, bo ubezpieczenie jest całkowicie online. Ponadto każdy klient może liczyć na wsparcie i opiekę dedykowanego pośrednika- specjalisty w zakresie ubezpieczeń.

Dla kogo to rozwiązanie jest najlepsze?

Dla pracowników, których nie satysfakcjonuje ochrona w ramach ubezpieczenia pracowniczego, bądź zakład pracy w ogóle nie zapewnił swoim pracownikom ubezpieczenia.

Dla pracowników, których nie wiąże z pracodawcą stosunek pracy lub osób wykonujących np. tzw. wolne zawody.

Dla pracowników, którzy nie wiążą planów na przyszłość z obecnie wykonywanym zawodem, planują zmianę pracy lub nawet przebranżowienie i nie chcą niekorzystnej kontynuacji ubezpieczenia.

Dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą, a ich biznes jest za mały by zorganizować umowę grupową (np. samozatrudnienie).

Osoby bezrobotne lub gospodynie domowe- brak zatrudnienia przecież nie oznacza, że polisa, która zapewnia kompleksową ochronę, jest niepotrzebna. Posiadanie ubezpieczenia może być podyktowane chęcią zapewnienia swoim bliskim bezpieczeństwa finansowego na skutek nagłego zajścia zdarzenia ubezpieczonego, a sobie zapewnienia wsparcia finansowego w związku z pogorszeniem stanu zdrowia.

Dla studentów, którzy nie rozpoczęli jeszcze kariery zawodowej.

Dla rolników.

Dla osób, które pakiet świadczeń wybierają zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami finansowymi. Rozbudowana polisa może swym zakresem chronić także życie i zdrowie najbliższych członków rodziny.

Dla osób, które w trakcie umowy chcą zmienić wariant.

Dla osób, które chcą się doubezpieczyć, bo np. terminowa umowa zawarta była tylko i wyłącznie na potrzeby cesji na bank.

Indywidualne oczekiwania

I chociaż rynek ubezpieczeń obfituje w różnego rodzaju rozwiązania o charakterze ochronnym to decyzja o wyborze ubezpieczenia na życie zawsze powinna być podyktowana indywidualnymi oczekiwaniami i analizą ofert ubezpieczycieli i własnymi możliwościami finansowymi. Polisa to solidne narzędzie do zabezpieczenia potrzeb Twoich i bliskich Ci osób na wypadek zajścia nieoczekiwanego zdarzenia. A gdy nowoczesny konsument oczekuje różnorodności, Bezpieczny.pl wie co mu zaproponować.

Ranking ubezpieczeń na życie

help_outline
Życiomat - porównywarka i ranking ubezpieczeń na życie

Znajdź najlepsze ubezpieczenie na życie

Wypełnij formularz w 1 minutę i sprawdź rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

Ranking ubezpieczeń na życie

Jak mądrze wybrać ubezpieczenie na życie spośród ofert dostepnych na rynku? Jak dobrze dopasować ofertę do swoich potrzeb? Sprawdź - to zajmie tylko minutę.

favorite_border Porównaj ubezpieczenia