Umieralność wynosi 100%

Wszystkie statystki mówią wyraźnie, że umieralność w Polsce wynosi 100%. Pewnie codziennie docierają do Ciebie informacje o czyjeś śmierci, czy w wypadku samochodowym, czy na nagły atak serca, czy na raka… Śmierć nikogo nie uprzedza kiedy przyjdzie, ale swoje żniwa zbiera sumiennie. Nie możesz myśleć, że temat ten Cię nie dotyczy. Bo i prawdopodobnie ci, którzy odeszli na skutek wypadku samochodowego, ataku serca czy innej przewlekłej choroby nie brali zgonu pod uwagę w planowaniu swojej przyszłości. Mówi się, że cierpią ci co zostali.

Życiomat - porównywarka i ranking ubezpieczeń na życie
';
Życiomat - porównywarka i ranking ubezpieczeń na życie
';
Życiomat - porównywarka i ranking ubezpieczeń na życie
';

Ubezpieczenie na życie

Jeżeli nadal nie ubezpieczyłeś swojego życia, znaczy to, że żyjesz w błędnym przekonaniu, że temat śmieci nie dotyczy ani Ciebie, ani Twoich bliskich. Optymizm to fajna cecha, ale na pewno nie pożądana w tak poważnych, życiowych tematach. Uciekanie czy wręcz uchylanie się od odpowiedzialności za przyszłość swoją i swoich najbliższych nie czyni Cię bohaterem w swoim domu.

Posiadanie ubezpieczenia na życie to nie jest przykry obowiązek comiesięcznej składki. I tematu ubezpieczenia swojego życia nie można odkładać na później, bo niestety nie wiemy, czy tego „później” doczekamy.

Zakres ubezpieczenia na życie

Posiadasz już polisę na życie od wielu lat i masz problem z głowy? A czy pamiętasz jaki jest zakres Twojego ubezpieczenia? No tak, polisa od lat leży zapomniana gdzieś w szufladzie przykryta innymi dokumentami. Nie sądzisz, że najwyższy czas odkurzyć i polisę, i swoją wiedzę o ubezpieczeniach?

Potrzeby i oczekiwania

Rynek ubezpieczeń jest bardzo dynamiczny. Tak jak zmieniają się potrzeby i oczekiwania klientów, tak zmienia się również oferta ubezpieczycieli. Jeśli ubezpieczyłeś samochód, laptopa czy okulary warto poświęcić chwilkę na zapoznanie się z możliwościami jakie daje dobrze dopasowane ubezpieczenie na życie. Pamiętaj także, że pomoc pośrednika ubezpieczeniowego jest bezpłatna, a doświadczony profesjonalista dokładnie wytłumaczy jak skonstruowane są umowy ubezpieczenia i z jakich opcji warto skorzystać.

Planując przyszłość jesteś odpowiedzialny zarówno za siebie jak i swoich bliskich, zakupienie ubezpieczenia to nie jest skomplikowana czynność, a daje gwarancję bezpieczeństwa na długie lata.

Ranking ubezpieczeń na życie

help_outline
Życiomat - porównywarka i ranking ubezpieczeń na życie

Znajdź najlepsze ubezpieczenie na życie

Wypełnij formularz w 1 minutę i sprawdź rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

Ranking ubezpieczeń na życie

Jak mądrze wybrać ubezpieczenie na życie spośród ofert dostepnych na rynku? Jak dobrze dopasować ofertę do swoich potrzeb? Sprawdź - to zajmie tylko minutę.

favorite_border Porównaj ubezpieczenia

Ubezpieczenia na życie

Praktyczne informacje o ubezpieczeniach życiowych?